Samsung'un yenilikçi WindFree™ teknolojisi

Amerikan Isıtma, Soğutma ve İklimlendirme Mühendisleri Derneği’nin (ASHRAE) tanımına göre hareketsiz hava, soğuk cereyan yaratmadan 0,15 m/sn veya daha yavaş bir hızla hareket eden bir havadır.

WindFree™ Soğutma

Samsung'un yenilikçi WindFree™ teknolojisi eşit bir şekilde soğutma sağlamak ve bulunduğunuz alanın tamamında konforlu bir ortam yaratmak için “hareketsiz havayı” kullanan tek sistemdir.*

Avantajları

Gerçek Konfor

WindFree™ teknolojisi, on binlerce mikro delik ile hava akışını eşit olarak dağıtarak çok daha nazik ve yumuşak bir esinti yaratır. Böylece odadaki insanlar rüzgarı neredeyse hiç hissetmeden serin havanın konforunu yaşar.

Enerji/Maliyet Tasarrufu

WindFree™ modunda çalışırken dış mekan ünitesi, Normal soğutma moduna kıyasla daha az elektrik kullanarak yalnızca minimum seviyede güç tüketir*. Böylece elektrik faturalarınızdan endişe duymadan rahat bir şekilde serinliğin tadını yaşamaya devam edebilirsiniz.

* Hızlı Soğutma modunun WindFree™ Soğutma moduna karşı güç tüketimine dayalı olarak AR07T9170HA3 modeli üzerinde test edilmiştir.
** Enerji Tasarrufu modele, çevresel etkenlere ve kişisel kullanım alışkanlıklarına bağlı olarak farklılık gösterebilir.

Daha Sessiz

Düşük hızlı WindFree™ Soğutma özelliği fısıltıdan da sessiz çalışır ve Normal soğutma modunda duyulandan çok daha az ses duyulmasını sağlar.

Düşük ses seviyesi, her bir model için yankısız bir odada yapılan sabit testlerle kanıtlamıştır*

* Ses basınç seviyesi, modelden modele değişebilen mesafe ve akustik ortam gibi çalıştırma koşullarına bağlı olarak farklılık gösterebilir.

Rüzgarsız serinlik. WindFree™

Alışveriş Sepeti
Instagram WhatsApp WhatsApp