Konut (RAC) Sıcaklık, nem ve saflığı optimize eden doğrudan soğuk hava akımı olmadan rahat edin.

Aileniz için daha iyi bir yaşam tarzı için

Samsung'un hedefi, mekanları daha yaşanabilir ve keyifli hale getirmek. Yenilikçi teknolojisi, en konforlu ve huzurlu alana sahip olmanızı sağlar.

Yatak odanızda veya evinizin herhangi bir yerinde huzurlu gecelerin tadını çıkarın.

Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ideal uyku süresini her günün üçte biri olan 8 saat olarak tanımlamıştır. Bu nedenle yatak odası, hayatınız boyunca çok fazla zaman geçireceğiniz çok önemli bir yerdir. Samsung WindFree™ klimalar rahat uyumanıza yardımcı olur. WindFree™ modunda ortam sesleri çok düşüktür ve ayrıca doğrudan cildinize esen soğuk rüzgarın rahatsız edici hissi olmadan konforlu bir oda sıcaklığını korurlar.

"* Genellikle bir yatak odasına kurulan WindFree™ 1Way 3,2kW modeli (AM032MN1DBH1) ve genellikle oturma odasına kurulan 7,2kW modeli (AM072MN1DBH1) üzerinde yapılan dahili testlere dayanmaktadır. Modele ve modele göre değişiklik gösterebilir. gerçek kullanım koşulları hakkında. ** DSÖ'nün Yatak Odası Standardına göre. *** Ulusal Gürültü Bilgi Sistemi Standardına (Kore) dayanmaktadır."

Her zaman, her yerde uzaktan kontrol edin

Evinizdeki sıcaklığı her zaman ve her yerde kontrol edin. SmartThings Uygulamasını* kullanarak klimayı tek bir dokunuşla uzaktan kontrol edebilir ve izleyebilirsiniz. Ya da sadece yapay zeka (AI) sistemine* ne istediğinizi söyleyin** ve o yapar. Hatta en iyi ayarları önerir.

* Android ve iOS cihazlarda kullanılabilir. Wi-Fi bağlantısı ve Samsung hesabı gereklidir.** İngilizce (ABD, İngiltere, Hint), Çince, Korece, Fransızca, Almanca, İtalyanca ve İspanyolca dillerinde ses kontrolü desteklenir. Portekizce de 2019'un sonuna kadar desteklenecek.

Açık alanlarınızı en üst düzeye çıkarın ve optimum konforun tadını çıkarın

Samsung 360 Cassette'in ince tasarımı, onu sınırlı tavan alanına sahip geniş oturma odaları için mükemmel bir çözüm haline getiriyor. Dairesel bir panel ile sadece 225 mm'lik çok küçük tavan boşluklarına bile monte edilebilir.

Evde veya işte güvenilir, verimli performansla en üst düzeyde konforu yaşayın

Samsung multi split sistem klima, yerden tasarruf sağlayan bir tasarımda olağanüstü performans sunmak için verimlilik ve güvenilirliği birleştirir. Beş adede kadar iç üniteyi destekleyen Samsung Multi Split, sınırlı kurulum alanına sahip konutlar ve daha küçük binalar için mükemmel şekilde optimize edilmiş bir soğutma sistemidir. Hafif, küçük ölçekli yapısı ve tek tuşla otomatik adresleme özelliği, kolay ve düşük maliyetli kurulum sağlarken benzersiz tasarımı yatıştırıcı konfor ve maksimum verimlilik sağlar.

Kurulum için daha az yer kaplar, eğlence ve zindelik için daha fazla alan bırakır

Samsung DVM S Eco, piyasadaki diğer ünitelere göre daha az yer kaplayan son derece ince ve hafif olduğu için tüm soğutma ve ısıtma ihtiyaçlarınız için Max 26 şık iç ünite sağlayarak daha fazla alana sahip olmanızı sağlar.

Isıya ihtiyacınız var, ama Dünya'nın yok. Eko Isıtma Sistemi her ikisi için de mükemmeldir.

Isıtma ve sıcak su sağlamak için petrol ve gaz gibi fosil yakıt kullanan geleneksel kazan sistemlerinin çevre üzerinde büyük bir etkisi olduğu bilinmektedir. Samsung'un Havadan Suya Eko Isıtma Sistemleri (EHS) serisi, sıfır Ozon Tüketim Potansiyeli (ODP) ve düşük Global ile eviniz için çevre dostu ve enerji açısından verimli hepsi bir arada ısıtma, sıcak su ve klima sağlar. Isınma Potansiyeli (GWP). Ayrıca kurulumları ve konfigürasyonları basittir ve verimli ısı pompası teknolojileri, düşük işletme maliyetleri ile tüm yıl boyunca üstün konfor sağlar.

Alışveriş Sepeti
Instagram WhatsApp WhatsApp