Konut (RAC) Sıcaklık, nem ve saflığı optimize eden doğrudan soğuk hava akımı olmadan rahat edin.

Soğuk hissetmeden serin kalın

WindFree™ Soğutma
Wind-Free™ Soğutma ile rahat ve serin hissetmeye devam edin. 23.000 mikro hava deliğinden havayı dağıttığı için cildinizde hoş olmayan soğuk rüzgar hissi olmadan nazikçe ve sessizce soğur. Çok düşük hava hızı ve çok daha az gürültü** ile “Durgun Hava” ortamı* yaratır. Gelişmiş hava akış yapısı, aynı zamanda daha geniş ve daha geniş bir alanı daha eşit bir şekilde soğutması anlamına gelir

* ASHRAE (Amerikan Isıtma, Soğutma ve İklimlendirme Mühendisleri Derneği), “Durgun Hava”yı, 0,15 m/s'nin altındaki hızlarda soğuk cereyan içermeyen hava akımları olarak tanımlar. ** AR12TXFCAWKNEU modelinde test edilmiştir. Wind-Free™ modu, Samsung geleneksel modelindeki 26dB(A) ile karşılaştırıldığında yalnızca 23dB(A) gürültü üretir. *** Hızlı Soğutma modunun Wind-Free™ Soğutma modunun güç tüketimine dayalı olarak AR07T9170HA3 modelinde test edilmiştir.

İyi bir gece uykusunun tadını çıkarın ve enerjiden tasarruf edin

Wind-Free™ İyi Uyku
Her gece gerçekten iyi bir gece uykusu alın. Wind-Free™ İyi Uyku modu, rahatsız edici soğuk hava akışı olmadan uyumak ve normal soğutma moduna kıyasla daha az enerji kullanmak için yatak odanızda ideal iklimi yaratır. Wind-Free™ Cooling ile sıcaklık kontrolü, gece boyunca sizi rahat ettirir. Böylece hızlı uykuya dalarsınız, derin ve rahat bir şekilde uyursunuz ve tamamen yenilenmiş ve yeni bir güne hazır hissederek uyanırsınız. Ve potansiyel olarak kaybolan değerli dakikalar kazanabilirsiniz

Daha hızlı, daha geniş ve daha uzağa soğutmak için tasarlandı

Hızlı Soğutma
Her zaman rahat olmanız için odaları köşeden köşeye hızla serinletin. Digital Inverter Boost teknolojisi havayı %43 daha hızlı soğutur*. Gelişmiş tasarımı ayrıca %15 daha büyük fana, %18 daha geniş girişe ve %31 daha geniş bıçağa sahiptir. Böylece soğuk hava daha uzağa ve daha geniş bir alana dağılır** ve 15 metreye kadar ulaşır.

Kolay temizlenebilir filtre

Kolay Filtre Artı
Klimanızın daha az çabayla verimli çalışmasını sağlayın. Easy Filter Plus, dışarıda, üstte bulunur, böylece kolayca çıkarılabilir ve temizlenebilir. Yoğun ağı, Isı Eşanjörünü temiz tutar ve anti bakteriyel kaplama sizi tehlikeli hava kaynaklı kirleticilere karşı korumaya yardımcı olur*.

* Kore test laboratuarında test edilmiştir. Veriler belirli test koşulları altında ölçülmüştür ve çevresel faktörlere ve bireysel kullanıma bağlı olarak değişebilir.

Alışveriş Sepeti
Instagram WhatsApp WhatsApp